Про нас

Назва «Бахус» походить від імені давньогрецького бога рослинності та родючості, покровителя виноградарства й виноробства. Інші імена бога Бахуса – Діоніс.

Ресторан «Бахус» відкрився у Тернополі влітку 2014 року. Найперше, що вражає тут гостей, – це розкішний інтер’єр, виконаний у давньогрецькому стилі у поєднанні з елементами сучасного декору.

Перший поверх ресторану прикрашає велична скульптура бога Бахуса, яка наче вітає гостей закладу і запрошує до розваг та веселощів. У цьому залі можуть розміститися близько 30 відвідувачів, оскільки більшу частину займає танцювальний майданчик (вечорами гостей розважають запрошені музичні колективи).

Другий поверх приваблює тих, хто має намір влаштувати велике свято – весілля, ювілей, день народження, діловий прийом, корпоратив тощо. Адже тут можуть розміститися до 140 гостей. Оглядова зона дає можливість бажаючим насолоджуватися танцювальними шоу на першому поверсі.

На третьому поверсі ресторану «Бахус» знаходиться VIP-зона для тих, хто полюбляє проводити вечір у тиші або у вузькому колі друзів. Затишна камінна зала, яку «охороняє» почесна варта із давніх «рицарів», дозволяє запросити до 30 гостей. Також на великому екрані тут зручно хорошою компанією дивитися футбольні матчі, боксерські поєдинки чи інші спортивні змагання.

На кожному поверсі знаходяться просторі санвузли.

Поруч із рестораном – парковка для автомобілів гостей закладу та окрема закрита тераса для курців.

Ресторан приймає до оплати також банківські картки.

Працюємо щодня з 12-00 до 23-00. За попередньою домовленістю, адміністрація закладу може продовжити час роботи.