Гостьова

Російсько мовний репертуар ресторану .
Сьогодні був запрошений у ресторан Бахус , і склалося враження що я не місті Тернопіль , а десь далеко за Уралом . Весь час,майже 90 % часу у закладі музичний колектив виконував російсько мовні пісні . Я вже не говорю про процентне відношення кількості іншомовного репертуару .Адже ми живемо у патріотичній Галичині і вже іде сьомий рік війни ! Що це ? "Ілі какая разніца " ?!!!
Іван
22:48 14.05.2021
відповідь:

Добрий день! Хочемо повідомити Вас, що працівники ресторану також є патріотами та жителями України. До нашого закладу приходять люди з різними смаками та різних вподобань. Кожен має право замовити страву, яка йому до смаку, а також замовити пісню, яку бажає послухати. Ми радо вітаємо кожного свого гостя.
Щодо «процентного співвідношення» російськомовного контенту, то згідно з критеріями законопроекту №5313 таке співвідношення запропоноване для телебачення та радіо.
7 серпня 2015 року СБУ надала Міністерству культури України список осіб, дії яких згідно з даними СБУ створюють загрозу національній безпеці України. 8 серпня 2015 року Міністерство культури України оприлюднило цей перелік. Ми отримали цей «чорний список» ще влітку 2015 року і одразу ж провели детальну ревізію всіх музичних записів, які транслюються під час роботи нашого ресторану. Усвідомлюємо, що сьогодні культура має особливе виховне значення, тому повністю оновили свою фонотеку, вилучивши всіх заборонених виконавців, і дбаємо про те, аби у нас звучали саме українські твори.

Але при цьому не варто забороняти всі російськомовні пісні, адже деякі з них належать до репертуару українських виконавців або ж є загальнокультурним надбанням. Ці пісні були, є і будуть, і ніхто їх не відмінить – це вже наша історія. Сюди ж приходить не лише молодь, а й люди 40-50 років, і їм приємно чути пісні своєї молодості. Вплинути ж на смаки наших гостей ми не можемо так, як як це є важливим принципом демократичного суспільства, закріпленого в статті 10 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.


дайте будь-ласка відповідь
добрий день.я б хотола організувати дитяче день народження 7 листопада .скажіть будь-ласка чи вільно в цей день.чи є у вас жива музика і скільки
буде коштувати середній бенкет на 14 чоловіків.чи можна десь найти ціни на ваше меню.чекаю на відповідь.зарання дякую
богдана
16:21 23.10.2014


Ви можете залишити нам своє повідомлення:

Заголовок:

Текст повідомлення:

Автор:

E-mail для отримання відповіді:

(введений Вами е-mail не буде відображатись в гостьовій)
Введіть 5 цифр, що зображені ліворуч: